no-img
مشاوره پروپوزال و پايان نامه

پروپوزال با موضوع تأمین پویای منابع سرورهای ابر جهت کاهش مصرف انرژی


مشاوره پروپوزال و پايان نامه
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

DOC
پروپوزال با موضوع تأمین پویای منابع سرورهای ابر جهت کاهش مصرف انرژی
doc
مرداد ۷, ۱۳۹۶
500KB
100,000 ریال
100,000 ریال – خرید

پروپوزال با موضوع تأمین پویای منابع سرورهای ابر جهت کاهش مصرف انرژی


بیان مسئله

ارائه دهندگان خدمات ابر باید برای بدست آوردن کاربران و در نتیجه سود بیشتر، سرویس­های قابل قبول تری را عرضه کنند. تحقیقات نشان داده که برای ارائه دهندگان خدمات ابر، هزینه­ی نگهداری زیر ساخت و سخت افزار موجود بسیار بیشتر از ایجاد زیر ساخت­های جدید است. همچنین نشان داده شده که بیشترین هزینه نگهداری، مربوط به مصرف انرژی است. از دیگر مشکلاتی که در اثر بالا بودن مصرف انرژی پدید آمده، ورود گازهای گلخانه­ای بسیاری به محیط زیست است. بهبود این مسائل در گرو استفاده صحیح از امکانات سخت افزاری، به خصوص مراکز داده بهینه و مخاسبات ابری سبز می­باشد. اگر بتوان درخواست­های کاربران را با روشن نگهداشتن حداقل ماشین­های فیزیکی پاسخ داد، طوری که سطح عملکردی که در قرارداد با فراهم کننده سرویس خواسته شده، نقض نشود، آنگاه می­توان مصرف انرژی را پایین آورد. که این خود به کاهش هزینه ارائه دهندگان سرویس و مصرف کنندگان می­انجامد و در نهایت کمک بسیاری به محیط زیست نیز می­شود[۲].

منافع زیادی در تأمین منابع وجود دارد زیرا از محاسبات ابری صرف نظر از اندازه­ی سازمان در بازارهای تجاری استفاده می­شود اما محدودیت­هایی هم وجود دارد، زیرا محاسبات ابری یک تکنولوژی در حال شکل گیری می­باشد.

از بزرگترین مزایای تأمین منابع برای کاربر عدم نیاز به نصب نرم افزار و سخت افزار برای دسترسی به کاربردها است، برنامه­ی کاربردی را توسعه می­دهد و مجری برنامه در اینترنت است و هیچ محدودیت مکانی و محیطی وجود ندارد، می­توان  در هر جایی در دنیا و برروی هر سیستمی به برنامه­های کاربردی و داده­ها دسترسی پیدا کرد و نیازی به توسعه ، سیستم­های سخت افزاری و نرم افزاری توسط کاربر نیست، همچنین تأمین کنندگان ابر در منابعشان بر روی اینترنت در طول کمبود منابع شریک هستند. از محدودیتهای موجود در تأمین منابع میتوان ذکر کرد به دلیل اینکه کاربران، منابع را از سرورهای دور برای هدف خودشان کرایه می­کنند آنها کنترلی بر منابعشان ندارند و مسئله مهاجرت هنگامی روی می­دهد که کاربران می­خواهند برای ذخیره سازی بهتر داده­هایشان به یک تأمین کننده دیگر روی آورند. انتقال داده­های زیاد از یک تأمین کننده به تأمین کننده­ی دیگر آسان نیست.

ادامه …

 

توضیحات:

پروپوزال در سطح بالایی تهیه شده است و فایل آن به صورت word است.

منابع آن جدید و به روز است.

تمام بخش های یک پروپوزال شامل بیان مسئله، تشریح محدوده تحقیق وموارد مورد شمول تحقیق، پرسش های اصلی تحقیق، اهداف تحقیق، متغیرهای تحقیق، نوآوری و … را دارد.درباره نویسنده

مديريت 126 نوشته در مشاوره پروپوزال و پايان نامه دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *