no-img
مشاوره پروپوزال و پايان نامه

پروپوزال با موضوع اختصاص ماشین مجازی بر اساس توان مصرفی در محیط ابر با استفاده از الگوریتم فرا ابتکاری


مشاوره پروپوزال و پايان نامه
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

DOC
پروپوزال با موضوع اختصاص ماشین مجازی بر اساس توان مصرفی در محیط ابر با استفاده از الگوریتم فرا ابتکاری
doc
مرداد ۷, ۱۳۹۶
400KB
150,000 ریال
150,000 ریال – خرید

پروپوزال با موضوع اختصاص ماشین مجازی بر اساس توان مصرفی در محیط ابر با استفاده از الگوریتم فرا ابتکاری


بیان مسئله

رایانش ابری، یک مدل برای دسترسی مناسب، همه جا و برحسب تقاضا به شبکه[۱] برای به اشتراک گذاری منابع مجازی قابل پیکربندی است که می تواند به سرعت مقرر شود. این مدل، امکاناتی را برای کاربران به منظور مقیاس گذاری برنامه ها، پلتفرم و زیرساخت سخت افزاری بطور پویا فراهم می کند[۳-۱].  در سال های اخیر، محاسبات ابری به یک الگوی محاسباتی محبوب برای میزبانی و ارائه خدمات تحت اینترنت تبدیل شده است [۴]. سه نوع اصلی از محاسبات ابری وجود دارد: زیر ساخت به عنوان یک سرویس[۲]، پلتفرم به عنوان یک سرویس[۳] و نرم افزار به عنوان یک سرویس[۴]. برقرار نمودن و توسعه پلتفرم های رایانش ابری دارای فواید زیادی از جمله کیفیت سرویس و قابلیت اطمینان است [۵].  ابر برای مصرف کننده نامحدود به نظر می رسد و مصرف کننده می تواند توان مصرفی کم یا زیادی را به همان اندازه که نیاز دارد، خریداری نماید. برای ارائه دهنده ابر، افزایش سود بوسیله به حداقل رساندن هزینه عملیاتی مطرح است.

ظهور محاسبات ابری تأثیر زیادی بر صنعت فناوری اطلاعات (IT) در طول چند سال گذشته گذاشته است. بطوریکه شرکت های آمازون، گوگل، مایکروسافت و اوراکل شروع به ایجاد مراکز جدید داده برای میزبانی کاربردهای محاسبات ابری در سراسر جهان به منظور مدیریت خرابی سیستم و قابلیت اطمینان نموده اند. تکنولوژی های متعددی  وجود دارند که امکان رایانش ابری را فراهم می سازند. مجازی سازی، یکی از مهم ترین  تکنولوژی ها در این زمینه است. مجازی سازی، یک رویکرد امیدبخش را فراهم می کند که از طریق آن منابع سخت افزاری بر روی یک یا چندین ماشین می تواند تقسیم شود. مجازی سازی، امکان به اشتراک گذاری پویای منابع فیزیکی در محیط های محاسبات ابری و اجرای برنامه های کاربردی متعدد را در پلتفرم های متفاوتی با نام ماشین مجازی[۵]، که از نظر اجرایی مجزا هستند، در یک سرور فیزیکی فراهم می سازد. یک ارائه دهنده ی ابر چنانچه به بهره وری مناسب انرژی و استفاده بهینه از منابع نائل شود می تواند از کیفیت سرویس ارائه شده به کاربر اطمینان حاصل کند. [۶]. جایابی ماشین مجازی، فرآیند نگاشت ماشین های مجازی به ماشین های فیزیکی است. از آنجا که مجازی سازی در محاسبات ابری  دارای اهمیت بسزائی است، اخیرا موضوع جایابی ماشین مجازی  مورد توجه واقع شده  و به رویکرد مهمی برای بهبود کارائی توان و مصرف منابع در زیرساخت های ابری تبدیل شده است[۶]. کارهای تحقیقاتی متعدد سالیان اخیر، موید اهمیت جایابی ماشین های مجازی می باشند [۷].

[۱] Ubiquitous, convenient, on-demand network access

[۲] Infrastructure as a service (IaaS)

[۳] Platform as a service (PaaS)

[۴] Software as a service (SaaS)

توضیحات:

پروپوزال در سطح بالایی تهیه شده است و فایل آن به صورت word است.

منابع آن جدید و به روز است.

تمام بخش های یک پروپوزال شامل بیان مسئله، تشریح محدوده تحقیق وموارد مورد شمول تحقیق، پرسش های اصلی تحقیق، اهداف تحقیق، متغیرهای تحقیق، نوآوری و … را دارد.درباره نویسنده

مديريت 126 نوشته در مشاوره پروپوزال و پايان نامه دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *