no-img
مشاوره پروپوزال و پايان نامه

پایان نامه مدل سازی ربات سگوی با استفاده از کنترلر بلبینک و فرآیند یادگیری عاطفی


مشاوره پروپوزال و پايان نامه
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

ZIP
پایان نامه مدل سازی ربات سگوی با استفاده از کنترلر بلبینک و فرآیند یادگیری عاطفی
zip
خرداد ۲۱, ۱۳۹۶
1.7MB
380,000 ریال
سال ارائه: 95
380,000 ریال – خرید

پایان نامه مدل سازی ربات سگوی با استفاده از کنترلر بلبینک و فرآیند یادگیری عاطفی


چکیده:

مطالعات در حوزه علوم اعصاب، یافته هایی از چگونگی عملکرد مغز و اینکه یادگیري چگونه شکل می گیرد، فراهم آورده است .یادگیري مبتنی بر مغز ، علمی است که اخیرا مورد توجه بسیاري از محققین قرار گرفته است. با مشاهداتی که بر عملکرد مغز انسان با استفاده از تکنولوژي هایی مثل MRI صورت گرفته، بیانگر آنست که  به ازاي فعالیت هاي مختلف بدنی و فکري ، مناطق مختلفی از مغز فعالیت هاي ویژه اي از خود نشان می دهدو اینکه مغز مدام در حال تغییر کردن است و خودرا با وضعیت هاي مختلف در شرایط مختلف وفق می دهد.

سگوي یا جا به جا کننده انسان، یک دستگاه جا به جا کننده شخصی خود متعادل می باشد که در سال ۲۰۰۲ توسط دن کامن معرفی شد. این ماشین حمل و نقل جدید باعث تحولی خوب در حمل و نقل جامعه شده است. واژه سگوي (segway) از کلمه segueos مشتق گرفته شده است و معناي آن، انتقال هموار از یک، حالت به حالت دیگر می باشد. بیشتر افرادي که از این وسیله استفاده می کنند، مزایاي مهم آن را، یادگیري آسان آن و قدرت مانور آن را در ترافیک معرفی می کنند.
در این پایان نامه ربات سگوي با استفاده از کنترلر بلبیک و با استفاده از فرایند یادگیري عاطفی در مغز انسان مدل شده است. سپس سرعت پاسخ دهی و سرعت یادگیري ربات سگوي با استفاده از کنترل کننده بلبیک مورد بررسی قرار گرفته و نتایج حاصل از این بررسی با نتایج حاصل از استفاده از کنترلر PID مقایسه شده و  نشان داده شده که سرعت یادگیري رباتی که از کنترلر بلبیک استفاده می کند نسبت به رباتی که از کنترلر PID استفاده می کند بیشتر است.

 

کلمات کلیدی:ربات سگوي، کنترلر بلبیک، کنترلر PID

توضیحات

فایل مورد نظر به صورت zip است که شامل مجموعه ای فایل word مربوط به هر فصل است.

فصل اول و فهرست مطالب را می توانید رایگان دانلود نمایید.

بعد از انجام عملیات خرید لینک دانلود کامل پایان نامه برای شما فعال می شود و همچنین لینک آن به ایمیل شما ارسال می گردد.درباره نویسنده

مديريت 133 نوشته در مشاوره پروپوزال و پايان نامه دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *