no-img
مشاوره پروپوزال و پايان نامه

پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت، بررسی تاثیر عملکرد شوراهای شهر و روستا بر توسعه


مشاوره پروپوزال و پايان نامه
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

ZIP
پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت، بررسی تاثیر عملکرد شوراهای شهر و روستا بر توسعه
zip
بهمن ۱۵, ۱۳۹۶
1.23MB
200,000 ریال
سال ارائه :87
تعداد صفحات: 209
200,000 ریال – خرید

پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت، بررسی تاثیر عملکرد شوراهای شهر و روستا بر توسعه


چکیده

موضوع شورا در قالب عملی و امروزی آن عمدتاَ طی دو قرن گذشته در جوامع صنعتی به کار گرفته شده است شورای شهر در جوامع صنعتی مختلف بر حسب شرایط سیاسی-اجتماعی و فرهنگی کشورها وظایف مختلفی را دنبال می کند ولی آنچه که بین همه مشترک است پرداختن به امور شهری ، نیازهای شهروندان است. در حالی که نیازهای شهروندان امروزه به طور وسیعی رو یه افزایش است چنین نهاد یا نهادهایی می بایست تأسیس و متعاقباَ امور و نیازهای شهروندان را دستور کار خود قرار دهند جمهوری ایران نیز طی سال های اخیر ( دهه های اخیر ) به این فکر افتاده است نهاد مردمی به طور دقیق و عمیقی که نسبت به خواستگاه های  شهروندان اشراف بالا دارد، استفاده نماید. در این پژوهش که عمدتاَ به تجزیه و تحلیل وبررسی نقش شورا در شهر فریدونکنار پرداخته می شود پژوهشگر چگونگی عملکرد دو دوره شورای شهر(این شهر) را مورد ارزیابی و بررسی قرار داده است. از آن جا که نظریه پردازان و جامعه شناسان غربی نیز نظریات گوناگونی در این زمینه استفاده کرده است تا بدین گونه اهداف و عماکرد نهاد شورا را هرچه بیشتر روشن و تبیین نماید در حالی که نهاد شورای شهر در جامعه مورد مطالعه، بسیار نوپا می باشد پژوهشگر در کار خود در تلاش بوده است تا ضمن بررسی عملکرد شورای شهر(این شهر)با ارائه شواهد و نظریات مختلف جامعه شناسی نهاد مورد نظر  را نیز حتی الامکان نسبت به وظایف مورد انتظار واقف و هر چه بیشتر آشنا نماید.

امید است که با ارائه این پژوهش مختصر ، دیگر پژوهشگران و دانشجویان نیز در آینده اطلاعات بیشتری از نحوه عملکرد نهاد شورا به دست آورند. با توجه به این که  جامعه آماری این تحقیق شهر نسبتاَ کوچکی بوده است امید است که تحقیق انجام شده مقبول اهل نطر افتد.

 

چکیده و فصل اول را می توانید رایگان دانلود نمایید.

فایل  اصلی از نوع pdf است و قابل کپی کردن نمی باشد.

بعد از پرداخت مبلغ مربوطه به صورت آنلاین بلافاصله لینک دانلود فایل کامل برای شما فعال می گردد. همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می گردد.

آيدي تلگرام: mardin200@درباره نویسنده

مديريت 135 نوشته در مشاوره پروپوزال و پايان نامه دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *