no-img
مشاوره پروپوزال و پايان نامه

طراحی الگويی به منظور ارزيابی میزان رضايت مشتريان از کیفیت خدمات وب سايت بانک اقتصاد نوين


مشاوره پروپوزال و پايان نامه
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

PDF
طراحی الگويی به منظور ارزيابی میزان رضايت مشتريان از کیفیت خدمات وب سايت بانک اقتصاد نوين
pdf
بهمن ۴, ۱۳۹۶
2.54
200,000 ریال
سال ارائه :89
تعداد صفحات: 235
200,000 ریال – خرید

طراحی الگويی به منظور ارزيابی میزان رضايت مشتريان از کیفیت خدمات وب سايت بانک اقتصاد نوين


چکیده:

با توسعه روز افزون رقابت در عرصه تجارت الکترونیک، وتحدهای سازمانی و خدمات حضوری جای خود را به وب سایتها و خدمات الکترونیک داده اند. از این رو، ارزیابی کیفیت وب سایتهای تجاری و ارائه معیارهایی که هر وب سایت برای ارائه خدمات مطلوب باید دارا باشد در زمره مطالعات مورد توجه پژوهشگران طی دهه اخیر قرار گرفته است.

در کشور ما نیز طی سالهای اخیر با ورود بانکها و موسسات مالی و اعتباری بخش خصوصی به صنعت بانکداری، تلاشهای قابل توجهی در جهت گسترش بانکداری الکترونیک مشاهده می شود. این تلاشها تا جایی ادامه دارد که هریک از بانکها سعی می کنند مشتریان خود را به استفاده هر چه بیشتر از خدمات الکترونیک تشویق کنند. اما باید توجه داشت که سازمانها می توانند تنها با بهبود کیفیت خدمات الکترونیک خود در جهت پوشش دادن به انتظارات مشتریان، به هدف خود که همانا جلب استفاده بیشتر مشتریان از خدمات آنلاین است نائل آیند.

در این تحقیق تلاش می شود تا به طراحی الگویی به منظور ارزیابی میزان رضایت مشتریان از کیفیت خدمات وب سایت بانک اقتصاد نوین پرداخته شود. در طراحی این الگو تلاش میشود به بررسی رابطه میان الگوی طراحی شده و رضایت مشتریان ، رابطه میان رضایت و وفاداری، رضایت و تبلیغات دهان به دهان مثبت مشتریان ودر نهایت رابطه میان وفاداری مشتریان و تبلیغات دهان به دهان مثبت آنها پرداخته شود.

به منظور آزمون مدل تحقیق، داده ها از۲۰۶ مشتری خدمات وب سایت بانک اقتصادنوین جمع آوری گردید. نتایج حاصل از آزمون نشان داد که کلیه روابط مدل (به جز رابطه میان رضایت و تبلیغات دهان به دهان و نیز وفاداری و تبلیغات دهان به دهان) معنادار تشخیص داده شدند.

واژگان کلیدی: کیفیت خدمات وب سایت، رضایت، وفاداری، تبلیغات دهان به دهان

 

توضیحات

فایل اصلی به صورت Pdf است.

فصل اول و فهرست مطالب را می توانید رایگان دانلود نمایید.

بعد از پرداخت مبلغ مربوطه به صورت آنلاین بلافاصله لینک دانلود فایل کامل برای شما فعال می گردد. همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می گردد.

آيدي تلگرام: mardin200@درباره نویسنده

مديريت 133 نوشته در مشاوره پروپوزال و پايان نامه دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *